לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו 09-7719917

בעקבות הזוהר הצפוני, מגלים את איסלנד וגרינלנד

14 יום, החל מ $9,445

לפרטים נוספים צרו קשר

שם (*)

דוא״ל (*)

טלפון

הודעה

בעקבות הזוהר הצפוני, מגלים את איסלנד וגרינלנד

קוד טיול - 3

14 יום, החל מ $9445

ריקיאוויק (איסלנד), וסטפיורדס (Vest Fiords), צפון מזרח גרינלנד, ריקיאוויק.

היו עדים למערכת הפיורדים הגדולה ביותר בעולם בסקורסבי סונד, גלו את היישובים האינואיטים המרתקים ואת אנשיה ותיהנו מצפייה באורות הצפוניים המופלאים.

איסלנד וגרינלנד
שייט בגרינלנד
הזוהר הצפוני

יום 1: ריקיאוויק, איסלנד

ההרפתקה מתחילה עם הגעתנו לעיר הבירה הצפונית ביותר בעולם, ריקיאוויק בירת איסלנד. יהיה בידינו זמן לבקר באטרקציות שלעיר ייחודית זו יש להציע ונבלה את הלילה במלון מפנק הכלול במסע.

 

יום 2: עליה לספינה בריקיאוויק

אחרי הצהריים נשים פעמינו לנמל ונעלה על הספינה הממתינה לנו בסמוך לחוף. שם יקבל הצוות את פנינו ויסייע לנו להתמקם בנוחות בתאים המפנקים.
תתכוננו להרפתקה בלתי נשכחת!

 

יום 3: גילוי הווסטפיורדס (Vestfjords)

לכל אזור באיסלנד יש את הייחודיות שלו עבור אוהבי הטבע, אוהבי ציפורים וחובבי היסטוריה והאזור הלא כל כך מוכר הנקרא  "הווסט פיורדים" (Westfjords) , בו הקרקע פוגשת את הים בצורה הדרמטית ביותר, אינו יוצא מן הכלל.
בביקור בחצי האי התלול הזה , בקצהו הצפון-מערבי של המדינה, תוכלו ליהנות מנופים מעוררי יראת-כבוד של הרים, פיורדים וצוקים גבוהים.
אם יתמזל מזלנו והתנאים יאפשרו זאת, נוכל לשוט לאורך לטראביירג (Látrabjarg), צוק הציפורים הגדול ביותר באירופה, המלא בפאפינים, אלקות חדות מקור, ציפורי גרילמוט  ועוד.
אפשרות נוספת הוא ביקור באי החביב Flatey, בו ניתן לראות בספריית העיר את העתק כתב היד הגדול ביותר מימי הביניים, ה- Flateyjarbók.
בנוסף, הכנסייה המרשימה במקום מציגה על ציורי הקיר שלה את החיים על האי, ואפילו אפשר למצוא ציור של ישוע הלובש סוודר איסלנדי מסורתי.

 

יום 4: בים

בזמן שנשוט צפונה על פני מצר דנמרק, צוות המשלחת יכינו אתכם להרפתקאות הממתינות לכם בהמשך.
תלמדו על ההיסטוריה והפוליטיקה של אזור הקוטב, על חיות הבר, הגאולוגיה הייחודית, האקולוגיה ומזג האוויר והמראות המדהימים שבקרוב תוכלו לגלות.
תשוחחו  גם על ציפורי-הים המעופפות סביב הספינה, כמו גם על הלווייתנים העוברים באזור.

 

יום 5 - 12: טיול בצפון מזרח גרינלנד

במהלך סיור בחוף הצפון-מזרחי המרוחק של גרינלנד , תוכלו ליהנות מהפלגות בזודיאק ומביקורים בחוף במספר מקומות.
נוכל לצפות על  המושקוקס – שוורי כבשים מושק – במרעה,  כ-40 אחוז מאוכלוסיית המושקוקס העולמית חיה בפארק הלאומי צפון-מזרח גרינלנד.
כאשר נפליג בין הפיורדים של מערכת הסקורסביסונד (Scoresbysund), מקום הולדתם של קרחונים רבים, תוכלו להבין מיד מדוע אפשר לומר שזוהי מערכת הפיורדים היפה ביותר על פני כדור הארץ.
יישובי פרדריקסדל וסיידקאפ (Frederiksdal and Sydkap) מציעים את ההזדמנות ליהנות מצבעי הטונדרה היפיפיים ואת שרידי יישובים עתיקים בשם טולה (Thule).
באזור סיידקאפ (Sydkap) שהוא גן עדן לחובבי סיורים רגליים, ניתן להלך למרגלות הרים מלכותיים כשאינספור קרחונים עצומים מתעתעים בנו ומקשים על הערכת מרחקים ומידות. העיירה איטוקורטורמיט (Ittoqqortoormiit) השוכנת בפתח מערכת הפיורדים Scoresbysund , היא היישוב המזרחי ביותר באיסלנד והחיים בו מתנהלים בערבוביה של דרכים מסורתיות ומודרניות. כאן תוכלו לבלות זמן באינטראקציה עם המקומיים האינואיטים וללמוד על חייהם.
שלל חפצי אומנות אינואיטית מקומית מוצעים למכירה, תכירו את תרבות בני האינואיט ואת אורח החיים האותנטי ועתיק היומין שעדיין מתקיים במקום מרוחק זה.
נמשיך אל אזור הפיורד הול ברדנינג ("מעשה אלוהים") שם נראה גושי קרח עצומים, שטחם כשל מגרש כדורגל וגובהם גדול מזה של בניין בן 10 קומות.
במזג אוויר נאה קיים סיכוי גבוה שנוכל לצפות מכאן באורות הזוהר הצפוני.

 

יום 13: בים

לקראת סוף ההרפתקה הארקטית,  קחו לכם זמן לקחת חלק במצגת שניתנת על ידי המומחים שלנו על הסיפון, לשתף את התמונות שלכם עם חבריכם למסע, שבו ביחד על קוקטייל קרח בבר או תצפו בסרט- ישנם פעילויות רבות שאפשר להשתתף בהם במהלך הזמן שלכם בים.
כמובן הצוות יהיה זמין לענות על כל שאלה או להסביר על חיות הבר שיופיעו על ידכם.

 

יום 14: עוזבים את ריקיאוויק

היום ניפרד מן הצוות ונרד מן הספינה בריקיאוויק, עיר הבירה של איסלנד, בסוף המסע שלכם.
אם אתם נשארים במקום והזמנתם מקומות לינה, נוכל לספק העברה למיקום מרכזי במרכז העיר.

 

הערה חשובה: בכל מסע בסגנון משלחת אל אזור מרוחק יש להשכיל לאמץ את הבלתי צפוי. למעשה, כורח זה הוא חלק בלתי נפרד מן החוויה והריגוש שבה.
אנשי הצוות יבחרו את המסלול והאתרים בהם נבקר תוך שהם מקפידים לאפשר לנו לחוות באופן מושלם את נפלאות האזור. ההחלטות שתתקבלנה תלויות במזג האוויר, מצב הים והקרח הצף בו, העדפות חברי הקבוצה ועוד. מסיבות אלה לא ניתן לפרט מראש מסלול מדויק, המסלול שתואר לעיל הוא טנטטיבי בלבד ועלינו להבין שיתכנו גם שינויים של הרגע האחרון.

שייט בקוטב הצפוני - שייט נהרות בקוטב - שייט נהרות בקוטב הצפוני - הזוהר הצפוני

יציאהחזרהימיםטווח מחיריםספינההערות
8/9/2221/9/2214החל מ- $9445Ocean Adventurer
20/9/223/10/2214החל מ- $9445Ocean Adventurer

תנאי תשלום:
תשלום מקדמה בסך 30% לאדם להבטחת הקבינה עם העברת צילום דרכון + תשלום בגין הטיסות (אם הוזמנו). יתרת התשלום 45 יום לפני מועד היציאה.

דמי ביטול:
עד 60 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט מקדמה בלתי חוזרת בסך  60 לאדם.
מ- 59 ועד 51 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 40% מהמחיר.
מ- 50 ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 50% מהמחיר.
מ- 29 ועד 3 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 75% מהמחיר.
פחות מ- 2 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 100% מהמחיר.