לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו 09-7719917

שייט נהרות באיטליה

לפרטים נוספים צרו קשר

שם (*)

דוא״ל (*)

טלפון

הודעה

שייט נהרות באיטליה

איטליה הממוקמת בדרום אירופה, היא מדינה מרשימה, אלגנטית ויפיפייה הכוללת גם למעלה מ-20 איים ובשל צורתה הגאוגרפית מכונה גם "ארץ המגף". היא מדינה מהמתויירות ביותר בעולם, עם למעלה מ- 40 מיליון מבקרים מדי שנה. רובם מגיעים לבקר במקומות הקדושים והקלאסיים אך ראוי לציין שאיטליה מציעה הרבה יותר מזה. בין הערים המתויירות ביותר נמנות ונציה, פירנצה, נאפולי ורומא.
ונציה, הממוקמת בצפון מזרח המדינה, על קבוצת איים באגם של ונציה, ידועה גם כ"עיר התעלות", "עיר האגם" ו"מלכת הים האדריאטי". שייט נהרות בוונציה הוא כה מיוחד שאסור לכם להחמיץ. עיר האגם מציעה לא רק גונדולות רומנטיות אלא גם אתרים היסטוריים חשובים ומפורסמים, מסורת מעניינת ואומנות ייחודית ומרשימה.
נאפולי, עיר נמל והשלישית בגודלה באיטליה, היא עיר ססגונית, צבעונית ומלאה בשווקים ויושבת על חוף אמאלפי. היא מרובת אטרקציות המרוכזות בעיקר בעיר העתיקה ובה גלריות, מסעדות שאסור להחמיץ, מוזיאונים ובניינים עתיקים מתקופות שונות בהיסטוריה.
אתם מוזמנים ליהנות יחד איתנו מחוויה רומנטית, מהיסטוריה מרתקת, קולינריה איכותית, ארכיטקטורה ואומנות ברמה אחרת, תתאהבו באיטליה ובתושביה!

italia 12
italia 26
italia - burano - 2

5 ימים

החל מ- 670 יורו

ונציה, איי בוראנו ומוראנו (Burano and Murano Islands) , ונציה, קיוג'ה (Chioggia) , ונציה.

גלו את האווירה המיוחדת בעיר האגם.

 

7 ימים

החל מ- 1349 יורו

ונציה, קיוג'ה (Chioggia), פורטו וירו (Porto Viro), ויצ'נסה (Vicenza),
רוביגו (Rovigo), טורטה (Torretta), ורונה (Verona), ואלדרו (Valdaro),
מונטובה (Mantua), קרמונה (Cremona), פארמה (Parma), מנטובה (Mantua), ונציה.

 

מוונציה אל מנטובה, תיהנו משייט ייחודי בלב שלושה אזורים איטלקיים.

7 ימים

החל מ- 1349 יורו

ונציה - מנטובה (Mantua) , קרמונה (Cremona), פארמה (Parma) , ולדארו (Valdaro), טורטה (Torretta), רוביגו (Rovigo), ורונה (Verona) - פורטו וירו (Porto Viro), פורטו לוונטה (Porto Levante), ויצ'נסה (Vicenza), קיוג'ה (Chioggia), ונציה.

ממנטובה לוונציה, תיהנו באזורים איטלקיים מרשימים, אל תחמיצו את פארמה וקרמונה!