לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו 09-7719917

ספינות

ספינת נהר ל- 142 נוסעים

ספינת Fernao de Magalhaes היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הדואורו (פורטוגל).  בעלת 3 מפלסים עם 71 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 180 נוסעים

ספינת MS L'Europe היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה הן בנהר הדנובה והן בנהר הריין.  בעלת 3 מפלסים עם 90 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל - 180 נוסעים

ספינת MS Beethoven  הייא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה הן בנהר הדנובה והן בנהר הריין.  בעלת 3 מפלסים עם 90 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 80 נוסעים

ספינת MS Elbe Princesse היא ספינת נהר  בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר האלבה מברלין לפראג. בעלת 2 מפלסים עם 40 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 79 נוסעים

ספינת MS Elbe Princesse II היא ספינת נהר  בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר האלבה מברלין לפראג. בעלת 2 מפלסים עם 40 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

 

ספינת נהר ל-142 נוסעים

ספינת Vasco de Gama היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר דואורו (פורטוגל).  בעלת 3 מפלסים עם 71 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 104 נוסעים

ספינת MS Camargue II היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהרות הרון (Rhone)  והסון (Saone). בעלת 2 מפלסים עם 54 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

 

ספינת נהר ל- 82 נוסעים

ספינת MS Lafayette היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר ריין. בעלת 2 מפלסים עם 43 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 110 נוסעים

ספינת MS Douce France היא ספינת נהר  בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר ריין. בעלת 2 מפלסים עם 55 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.  

ספינת נהר ל- 176 נוסעים

ספינת MS Gerard Schmitter היא ספינת נהר  בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר ריין. בעלת 3 מפלסים עם 88 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 132 נוסעים

ספינת MS Gil Eanes היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרמיום). שטה על נהר דואורו (פורטוגל). בעלת 3 מפלסים עם 66 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 132 נוסעים

ספינת MS Miguel Torga היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר דואורו (פורטוגל). בעלת 3 מפלסים עם 66 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 176 נוסעים

ספינת MS Vivaldi היא ספינת נהר בקטגוריה (סטנדרט). שטה הן בנהר הדנובה והן בנהר הריין. בעלת 3 מפלסים עם 88 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 138 נוסעים

ספינת MS Seine Princess היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהר הסיין. בעלת 2 מפלסים עם 67 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 159 נוסעים

ספינת MS France היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הריין והדנובה. בעלת 2 מפלסים עם 78 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 144 נוסעים

ספינת MS Leonardo Da Vinci  היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הריין ויובליו. בעלת 2 מפלסים עם 72 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 162 נוסעים

ספינת MS La Boheme היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הריין והדנובה. בעלת 2 מפלסים עם 80 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 138 נוסעים

ספינת MS Infante Don Henrique היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הדואורו. בעלת  3 מפלסים עם 71 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 151 נוסעים

ספינת MS Botticelli  היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הסיין. בעלת 2 מפלסים עם 75 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 174 נוסעים

ספינת MS Cyrano de Bergerac היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרמיום). שטה על נהר הג'ירונד. בעלת 3 מפלסים עם 87 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 138 נוסעים

ספינת MS Princesse d'Aquitaine היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הג'ירונד. בעלת  2 מפלסים עם 69 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 105 נוסעים

ספינת  MS Renoir II  היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרמיום). שטה על נהר הסיין. בעלת 2 מפלסים עם 54 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 96 נוסעים

ספינת MS Loire Princesse היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרמיום). חוצה את נהר הלואר. בעלת 2 מפלסים עם 48 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 90 נוסעים

ספינת MS Victor Hugo  היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר האלבה, הדנובה והריין. בעלת  2 מפלסים עם 45 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 176 נוסעים

ספינת MS La Belle de Cadix  היא ספינה בקטגוריה 5. שטה על נהר גואדיאנה, גואדלקיוויר ולאורך החוף האטלנטי, בעלת 3 מפלסים עם 88 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל עם מטבח צרפתי משובח, מעלית, סיפון שמש ומיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי. 

ספינת נהר ל- 154 נוסעים

ספינת MS Monet היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הריין ויובליו ועל הדנובה. בעלת 2 מפלסים עם 78 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 100 נוסעים

ספינת MS Mona Lisa  היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהרות הריין והאלבה. בעלת  2 מפלסים עם 49 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 154 נוסעים

ספינת MS Michelangelo  היא ספינה בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הפו ובלגונה של ונציה. בעלת 2 מפלסים עם 78 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל עם מטבח צרפתי משובח, סיפון שמש ומיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי. 

ספינת נהר ל- 160 נוסעים

ספינת MS Modigliani היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הדנובה והריין. בעלת 2 מפלסים עם 78 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 226 נוסעים

ספינת MS Kronstadt  היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הוולגה. בעלת  4 מפלסים עם 116 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, ברים, 2 חדרי אוכל המציעים מטבח משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 106 נוסעים

ספינת  MS Symphonie II  היא ספינה בקטגוריה 5 (פרמיום). שטה על נהר הריין והדנובה. בעלת 2 מפלסים עם 55 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל עם מטבח צרפתי משובח, סיפון שמש ומיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי. 

ספינת נהר ל- 158 נוסעים

ספינת  MS Mistral היא ספינת נהר בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהרות הרון והסון. בעלת 2 מפלסים עם 78 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 105 נוסעים

ספינת MS Van Gogh  היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהרות הרון והסון. בעלת  2 מפלסים עם 54 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח משובח, לובי, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת נהר ל- 138 נוסעים

ספינת MS Rhone Princess  היא ספינה בקטגוריה 4 (סטנדרט). שטה על נהר הרון. בעלת 2 מפלסים עם 69 חדרים  הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל עם מטבח צרפתי משובח, סיפון שמש ומיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי. 

ספינת נהר ל- 132 נוסעים

ספינת  MS Amalia Rodrigues היא ספינת נהר בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה על נהרות הדואורו. בעלת 3 מפלסים עם 66 חדרים הפונים כלפי חוץ. לאונץ' בר עם רחבת ריקודים, בר, חדר האוכל המציע מטבח צרפתי משובח, לובי, מעלית, סיפון שמש עם מיטות שיזוף, מערכת חימום מרכזית, מזגן מרכזי, אינטרנט אלחוטי.

ספינת אוקיינוס ל- 100 נוסעים

ספינת אוקיינוס בקטגוריה 5 (פרימיום). שטה באנטרקטיקה. בעלת 4 מפלסים עם 52 חדרים  הפונים כלפי חוץ ו- 3 פנימיים. בר, מסעדה, בריכה ומיטות שיזוף, אודיטוריום, ספרייה, פינת ילדים,  ג'קוזי, חדר כושר, מערכת מיזוג מרכזית, תקשורת לוויינית ושירותי אינטרנט באיים המרכזיים.