לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו 09-7719917

נהר הלואר המלכותי

8 ימים - החל מ- €1949

לפרטים נוספים צרו קשר

שם (*)

דוא״ל (*)

טלפון

הודעה

שייט נהרות בצרפת - נהר הלואר המלכותי

קוד טיול - NHN_PP

8 ימים - החל מ- €1949

נאנט (Nantes)  - סן נזאר (Saint Nazaire) – אנסני (Ancenis) – אנז'ה  (Angers) - טירות עמק הלואר - סומיר (Saumur) -
בוכמאיין (Bouchemaine) – אנסני – נאנט

הצטרפו אלינו לטיול שייט נהרות על נהר הלואר וגילוי האוצרות שלו.
בקרו בננט ופגשו את "התכשיטים" ההיסטורים שלה, המוזיאון בסן נזאר, גראנד והמבצר המרתק, דרך היין והכרמים הירוקים הענקיים וכל זה בליווי נופים עוצרים נשימה של עמק הלואר המקסים!
טיול שייט מעולה על ספינת שייט מעולה! אל תפספסו!

שייט נהרות בצרפת
שייט נהרות על נהר הלואר
שייט נהרות על הלואר

יום 1: נאנט (Nantes)

נעלה אל סיפון ספינת שייט הנהרות בשעה 18:00 , מייד אחרי נקבל את התאים המרווחים, נכיר את הצוות ונחגוג את תחילת השייט על נהר הלואר בערב קוקטייל וסעודה כיד המלך. עם רדת הלילה נצא לשוט אל עבר עיר הנמל סן נזאר.

יום 2: סן נזאר (Saint Nazaire), נאנט 

לבחירתכם, סיור מודרך בעיר הנמל המפורסמת סן נזאר: נבקר במוזיאון אסקל אטלנטיק (Escal'Atlantic) ונכיר את היסטוריית אוניות הנוסעים שחצו אוקיאנוס זה. נמשיך אל המספנה המרשימה שבעיר נמל זו, מהגדולות ביותר באירופה (יש לתאם סיור במספנה מראש, כל מבקר במספנה יידרש להציג דרכון בר תוקף). לחילופין, אפשר להצטרף לסיור מודרך בגרונד (Guérande), עיר מבצר מרשימה מימי הביניים המוגנת מכל צדדיה בחומות. נתוודע לתהליך קציר מלח "גרונד", אחד מסממניו המובהקים של האזור כמו כן לעבודה בביצות והאקולוגיה המאפיינת אותן. גילוי ביצות המלח היא דרך מצוינת כדי לפתח ראייה כללית של שיטות מסורתיות של עבודה. בשעות אחר הצהריים נשוט אל עבר נאנט, העיר הגדולה ביותר במערב צרפת ומכונה גם "עיר הדוכסים". המעוניינים יוכלו לצאת לסיור בסירת נהר מקומית על נהר ארדרה: ניסע באוטובוס אל רציף הסירות ומשם נצא לשייט על נהר ארדרה תוך צפייה בנוף המרהיב, נשמע על ההיסטוריה של האזור ועל המבצרים השונים הפזורים לאורך הנהר.

יום 3: נאנט, אנסני (Ancenis)

לבחירתכם, סיור מודרך בנאנט וביקור בטירת הדוכסים של בריטני (Dukes of Brittany). נטייל ברובע בופאי (Bouffay) , נלך ברחובות הצרים מימי הביניים ונראה את קתדראלות סן פיטר וסן פול המעוצבות בסגנון נועז ומרשים. נבקר באי פאיידו (Ile Feydeau) על המבנים יוצאי הדופן בו, משם נמשיך אל הרציפים. נבקר באזור החנויות סביב תיאטרון גרסלין ופאסג' פומרה. נבקר בטירתם של הדוכסים של בריטני, הטירה האחרונה לפני שנהר הלואר נשפך אל האוקיאנוס, הביקור בטירה הוא מעין מסע לאחור בזמן. בשעות הערב נהנה מסעודה ומופע בידור בעת שנמשיך בשייט על נהר לאור אל עבר העיר בוכמאיין.

יום 4: אנסני, בוכמאיין (Bouchemaine)

לבחירתכם, סיור מודרך באזור בו מיוצר יין מוסקט אדום ובעיירה קליסון הקסומה: נעבור במספר כפרים המהווים עדות מובהקת לתרבות גידול הגפנים וייצור היין באזור. ניסע לעיירה קליסון שהיא בעצם עיר מימי הביניים בה אווירה ייחודית המזכירה את איטליה. נמשיך אל קפלת אוליין ונבקר גם בטירת קאסמישר. בטירה נכיר מקרוב כרמים בהם גדלים ענבי היין, נבקר במרתפי היין ונטעם מן היינות המיוצרים במקום. נמשיך בשייט אל עבר העיר בוכמאיין ונהנה מארוחת ערב המלווה במופע.

יום 5: בוכמאיין, אנז'ה (Angers)

לבחירתכם, סיור מודרך בעיר אנז'ה: אנז'ה הייתה בירת אזור ההיסטורי אנג'ו, מזוהה לא רק על ידי המורשת שלו אלא גם מעצם טיבעו המודרני. נבקר בארמון אנז'ה ונגלה בו את גובלן האפוקליפסה המפורסם והיוצא דופן. היצירה הזו היא חלק מאחד האוספים החשובים ביותר מימי הביניים בשטיחי קיר בעולם. לבסוף, נבקר בשכונה "לה דוטרה" , שכונה כפרית בלב ליבה של העיר. בשעות אחר הצהריים המעוניינים יוכלו להצטרף לסיור מודרך בעיר המבוצרת סומיור ובקדרה נואר (Cadre Noir). נתחיל את הסיור בקדרה נואר ונכיר את מתקן ההדרכה הוותיק והמפורסם בו מכשירים עד היום רוכבי סוסים. מתחם ההדרכה, כיום בית הספר הלאומי לרכיבה, הוקם בשנת 1815 והמדריכים בו הם "האדונים לובשי המדים השחורים" (Squires of the cadre noir). נבקר באורוות, ברחבת הרכיבה הגדולה, חדר הפרזול, נלמד על האופן בו מטפחים בבית הספר יחסים הרמוניים בין בני האדם לסוסים, כל זאת ללא הפגנות כוח או משמעת קשה. נמשיך בסיור בעיר סומיור ועל הטירה המרשימה בה. לעת ערב נחזור לספינת השייט, נהנה מארוחה מפנקת ונקיים ערב ריקודים.

יום 6: בוכמאיין, הטירות בעמק הלואר

סיור בן יום שלם בין הטירות של עמק הלואר: נצא באוטובוס אל שאטו ד'אזאי ל'רידו (Chateau d'Azay-le-Rideau) הבנוי על אי קטן באמצע נהר אנדר. טירה זו היא מונומנט מפואר של העידון בתקופת הרנסאנס בצרפת. נמשיך אל טירת ולנדריי, שם נאכל ארוחת צהריים. לאחר הארוחה נטייל רגלית בגני הטירה. נמשיך אל עבר הטירה הבאה, שאטו ד'וס (Chateau d'Ussé) עם המגדלים המבוצרים והצריחים המשווים לה מראה הלקוח ישירות מספרי האגדות. הטירה עדיין מאוכלסת כך שהמבקרים בה חוזרים בזמן לתקופה של אבירים ונסיכות. הערב, נהנה מארוחת ערב מפנקת וממופע בידור.

יום 7: בוכמאיין, אנסני, נאנט 

לבחירתכם, סיור לאורך הכביש המפורסם אנג'בין קורניש עם הכפרים המקסימים, העיירות הנאות ושלל נקודות התצפית המרהיבות הפזורות לאורכו. בשעות אחר הצהריים נצא להפלגה אל עבר נאנט. לעת ערב נפתח במשתה חגיגי לכבוד סיום השייט המופלא על נהר הלואר.

יום 8: נאנט 

נהנה מארוחת בוקר בסגנון בופה, האחרונה על סיפון הספינה, אותה נעזוב בשעה 10:00 עם תום שייט הנהרות שלנו

צרפת - נהר הלואר המלכותי- 8 ימים - NHN_PP

יציאהחזרהימיםטווח מחיריםספינההערות
1/5/218/5/218החל מ €1949MS Loire PrincesseSOLD OUT
15/10/2122/10/218החל מ €1949MS Loire Princesse

לידיעתכם, ניתן להזמין דרכנו לילות בבתי מלון לפני ואחרי ההפלגה.

תנאי תשלום:
תשלום מקדמה בסך 30% לאדם להבטחת הקבינה עם העברת צילום דרכון. יתרת התשלום 45 יום לפני מועד היציאה.

דמי ביטול:
עד 60 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט מקדמה בלתי חוזרת בסך  60 לאדם.
מ- 59 ועד 51 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 40% מהמחיר.
מ- 50 ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 50% מהמחיר.
מ- 29 ועד 3 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 75% מהמחיר.
פחות מ- 2 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 100% מהמחיר.