לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו 09-7719917

  מסלול B - יציאה בימי ה' 

5 יום, החל מ $2454

לפרטים נוספים צרו קשר

שם (*)

דוא״ל (*)

טלפון

הודעה

'יציאה בימי ה - B מסלול

5 יום, החל מ $2454

איון מוסקרה, אי סנטיאגו, אי ראבידה, אי איזבלה, אי פרננדינה, אי סנטה קרוז

שייט באיי גלאפגוס
שייט בגלאפגוס
שייט בגלאפגוס

יום 1 יום ה' - איון מוסקרה (Mosquera Islet)

אי חול זעיר ונטול שבילים, מושבת כלבי ים ושלל בעלי כנף ימיים.
נגיע אל האי הזעיר מוסקרה השוכן בין האי סימור הצפוני (North Seymour) והאי בלטרה (Baltra). האי הזעיר הוא למעשה משטח חול המהווה מקום מושבה של להקת כלבי ים. מן האי הזעיר נוכל לצפות בבעלי כנף כגון אנפות ושחפי לבה (המכונה גם "שחף מקפץ"). אין אף שביל על האי הזעיר, המבקרים בו חופשיים לשוטט לאורכו ולרוחבו, רוב השטח מכוסה חול וחלקו סלעי לבה, מעט מאוד צמחי ססוביום (sesuvium portulacastrum) מצליחים לגדול על הקרקע החולית.

יום 2 - יום ו' -  נמל אגס (Egas Port) באי סנטיאגו והאי ראבידה  

בבוקר: נמל אגס באי סנטיאגו

הגעה אל חוף המכונה נמל אגס בו ביקר דרווין בשנת 1835. החוף מכוסה חול וולקני שחור, חלקו הראשון של המסלול בו נצעד עשוי אפר וולקני (אדמת טוף שהתפוררה) ואילו חציו השני עובר על קרקע בלתי אחידה של סלעי בזלת. הגיאולוגיה הייחודית של האי סנטיאגו מעניקה תנאי מחייה אופטימאליים לשלל בעלי חיים וביניהם האנפה לילית מוזרה בעלת ציצית צהובה (yellow-crowned night heron), איגואנות ימיות, בעלי חיים תת-מימיים כגון לובסטרים, כוכבי ים, סרטני סאלי ועוד. בבריכות מים קרירים בין סלעי הבזלת שוחים להם כלבי ים בעלי פרווה.

אחה"צ: ביקור באי ראבידה (Rábida Island)

 נגיע אל חוף מכוסה חול אדמדם. חופיו של האי ראבידה משמשים ביתן של מושבות כלבי ים, האי נחשב למרכזי שבאיי גלפאגוס בשל הגיאולוגיה הגעשית המגוונת שלו. בין יולי לספטמבר מקננות באי ציפורי פליקן חום, אי זה הוא גם ביתם של לא פחות מ-9 מינים שונים של פרושי דרווין (Darwin Finches). נצא לשייט בסירת גומי לאורך המצוקים עליהם נבחין בשלל בעלי כנף ימיים מקננים. המעוניינים יוכלו לצאת לשנורקל ולהתרשם מעושר החיים מתחת לפני המים.

יום 3 - יום שבת -  מפרץ אורבינה (Urbina Bay) ומפרץ טאגוס באי איזבלה (Isabella Island)

בבוקר: מפרץ אורבינה באי איזבלה

 נגיע אל חוף מכוסה חול וולקני כהה. בעלי החיים בהם ניתן לפגוש משתנים כתלות בעונה בה מבקרים באי, בין אלה נמנים צבי ענק, איגואנות יבשתיות, קורמורן חסר יכולת תעופה (flightless Cormorant) ועוד. לאחר סיור קצר באי יוכלו המעוניינים לצאת לשנורקל לאורך החוף ולשחות לצד צבי ים, כלבי ים ושלל דגים טרופיים צבעוניים. בקרקע סביב מפרץ אורבינה גדלה צמחייה עשירה הכוללת כזו בעלת פריחה צבעונית מרהיבה המושכת אליה מינים רבים של חרקים, ציפורים וזוחלים. אחת האטרקציות באי היא השונית שהתרוממה אל מעל לפני המים עקב פעילות סיסמולוגית בשנת 1954. נערוך תצפית אל הר הגעש אלסדו (Alcedo Volcano). שייט בין מפרץ אורבינה מפרץ טאגוס (Tagus Cove) בין חודש מאי לספטמבר מעניק הזדמנות לצפות בלווייתנים.

אחה"צ: מפרץ טאגוס (Tagus Cove)
נגיע אל אי הגדול ביותר בגלפאגוס, כאן נשמע על התפרצות חמשת הרי הגעש מהם נולד האי. נצעד בשביל אל אגם מי מלח בלוע הר געש, אגם הנושא את שמו של דרווין. נצפה אל נוף קרקע וולקנית ונזהה מבנים גיאולוגיים ייחודיים. נחזור אל החוף ונצא לשייט בסירת גומי לאורך חופים שהם מקום משכנם של מינים רבים של בעלי חיים ימיים ביניהם שלל בעלי כנף כגון סולה כחולת רגל, נודי חומה, שחפית (Tern), קורמורנים חסרי יכולת לעוף ואולי גם מספר רב של פינגוויני גלפאגוס שגובהם אינו עולה על 35 ס"מ (כתלות בעונת השנה), אלה הם הפינגווינים היחידים בעולם החיים באזור אקלים טרופי.
סך כל אוכלוסיית פינגוויני גלאפגוס בכל האיים יחד מונה כ-2000 פריטים, רובם חיים באזור המערבי של האי איזבלה, אחרים פזורים מעט דרומה יותר. תינתן ההזדמנות לצאת לשנורקל במים עמוקים.

יום 4 - יום א' -  תצפית אספינוזה (Espinosa Point)  באי פרננדינה ותצפית ויסנטה רוקה באי איזבלה

בבוקר: תצפית אספינוזה באי פרננדינה 

נגיע אל תצפית אספינוזה ממנה נשקף נוף מרהיב של האי איזבלה מעבר לתעלת בוליוואר (Bolivar Channel). אזור זה הוא ביתם של מגוון עצום של בעלי חיים ימיים וביניהם איגואנה ימית בעלת מראה פרימיטיבי, כלבי ים וסרטני סאלי (Sally Lightfoot crabs). באי פרננדינה אתרי קינון של ציפורי קורמורנים חסרי יכולת לעוף, ניתן לפגוש באי גם פינגוויני גלפאגוס ואת מלך הטורפים באי עיט גלאפגוס. מבנים געשיים ייחודיים מכסים את רוב שטח האי וכך הצמחייה בו דלילה והיא כוללת בעיקר קקטוסים. אזורים מסוימים לאורך החוף מכוסים צמחי מנגרובים.

אחה"צ: תצפית ויסנטה רוקה (Vicente Roca Point) 

תעלת בוליוואר היא אתר מרהיב לשנורקל במים עמוקים, אחד המקומות העשירים ביותר בעולם בחיים תת מימיים. אל התעלה ניתן להגיע בדרך הים וכך נשוט בסירת גומי לאורך החוף ונצפה במגוון העצום של בעלי כנף ימיים ויבשתיים וביניהם סולה כחולת רגליים, ציפורי נודי, נזקה, פליקן חום, פינגוויני גלפאגוס, קורמורנים חסרי יכולת תעופה ועוד. זרמי מים קרים באזור זה של איי גלאפגוס מאפשר קיומם של זנים רבים של בעלי חיים ימיים מה שהופך את המקום לאתר נפלא לשנורקל בו.

יום 5 - יום ב' -  שמורת צבי הענק באי סנטה קרוז

הגעה לאי וצעידה במסלול לאורכו ניתן לפגוש שלל בעלי כנף כגון פרושים, פלייקטצ'ר וורמליון (Vermillion Flycatcher), אלה צבע-מקור, סיבכי צהוב ואנפות בקר (בדרך כלל נראה אותן כשהן עומדות על שריונו של צב יבשה ענק). עוד נתרשם מן העושר במערכות אקולוגיות באיי גלאפגוס, המסלול עובר דרך אזור חקלאי אל תוך יער גשם בו הלחות גבוהה. פעמים רבות ניתן לפגוש צבי ענק העושים דרכם בשטחי מרעה. אזור זה הוא גן עדן לחובבי ציפורים היות וניתן לפגוש כאן כמעט כל זן של בעל כנף יבשתיים החי באיי גלאפגוס, בין אם משום שהם חיים במקום או נודדים דרכו.

Itinerary B (1)

יציאהחזרהימיםטווח מחיריםספינההערות
יום ה'יום ב'5החל מ- $2454Galapagos Legendיציאה פעם בשבוע לסירוגין עם מסלול D.
לתאריכים זמינים ופרטים נוספים צרו איתנו קשר.
שייט רב עונתי

פנו אלינו להנחות ומבצעים!

תנאי תשלום:
תשלום מקדמה בסך 30% לאדם להבטחת הקבינה עם העברת צילום דרכון + תשלום בגין הטיסות (אם הוזמנו). יתרת התשלום 45 יום לפני מועד היציאה.

דמי ביטול:
עד 60 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט מקדמה בלתי חוזרת בסך  60 לאדם.
מ- 59 ועד 51 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 40% מהמחיר.
מ- 50 ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 50% מהמחיר.
מ- 29 ועד 3 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 75% מהמחיר.
פחות מ- 2 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 100% מהמחיר.