לפרטים נוספים והרשמה התקשרו עכשיו 09-7719917

  מסלול C - יציאה בימי ב' 

4 ימים, החל מ $1842

לפרטים נוספים צרו קשר

שם (*)

דוא״ל (*)

טלפון

הודעה

'יציאה בימי ב - C מסלול

4 ימים, החל מ $1842

מסלול: אי ברטולומה, אי פלאזה הדרומי (South Plaza Islet) , אי הסימור הצפוני (North Seymour Island), אי סן קריסטובל

שייט בגלפגוס
שייט באיי גלאפגוס
שייט באיי גלאפגוס

יום 1 - יום ב' - האי ברטולומה

נחיתה יבשה (ישירות לרציף וללא דריכה במים), או נחיתה רטובה, באי ברטולומה (Bartolome island). נתרשם מן הגיאולוגיה הייחודית שמקורה בפעילות געשית מסוגים שונים, פני השטח נראים דומים לאלה שניתן למצוא בירח.
נטפס לפסגה הגבוהה באי משם נשקף נוף מרהיב של האיים סביב, כולל הר געש בעל פסגה שחוקה המכונה סלע הצריח (Pinnacle Rock). ניתקל באיגואנות ימיות, לטאות לבה וציפורי סולה כחול רגליים (Blue-footed boobies).
עם הגיענו אל חוף הים נוכל לצאת לשנורקל ולפגוש מקרוב פינגווינים ענקיים של גלאפגוס כמו גם צבי ים וכרישי שונית בעלי קצה זנב-גב לבן (White tipped reef sharks) מהם אין כל סיבה לחשוש. שלל דגים צבעוניים ישלימו פסיפס תת-מימי מופלא. מבקרים רבים מגלים שזהו אזור השנירקול המרהיב ביותר שיתקלו בו במהלך החופשה באיי גלאפגוס. מים צלולים להפליא מעניקים תנאים מושלמים לצפייה בשפע החיים מתחת לפני המים.
המיקום הגיאוגרפי אחראי לפני השטח הקרחים כמעט לגמרי מצמחייה. עם זאת, ישנם צמחים ייחודיים למקום כגון טיקיליה נסיוטיקה (Tiquilia Nesiotica), צ'מסייסה (Chamaesyce) המוכר גם בשם "שטיחון החול", קקטוס לווה (Lava cactus) ושיחי סקאלסיה (Scalesia bushes).

יום 2 - יום ג' - האי הזעיר פלאזה הדרומי (South Plaza Islet) ואי סימור הצפוני
(North Seymour Island)

בבוקר: טיול לאי הזעיר פלאזה הדרומי (South Plaza Islet)
נחיתה יבשה בקצה הצפוני של האי הזעיר פלאזה הדרומי. נצעד לאורך יער קקטוס מרשים אשר סביבו חיות איגואנות יבשתיות וימיות, נגיע לנקודה הגבוהה ביותר באי הזעיר ונתור אחר בעלי כנף כגון נזקה, פתון, וסולה כחול רגליים. בפלאזה הדרומי שוכנת הקהילה הגדולה ביותר של איגואנות יבשתיות קטנות המונה כ-300 לטאות. איגואנות אלה ניזונות מן הצמחייה כאשר במהלך העונה היבשה הן שורדות בזכות הפרחים והפירות של צמח קקטוס אופונטיה (Opuntia cacti). משום שהן חיות בסמיכות לאיגואנות הימיות רק כאן ניתן למצוא את האיגואנה בת התערובת (Galapagos hybrid iguana).

אחה"צ: טיול באי סימור הצפוני (North Seymour Island)
נחיתה יבשה באי סימור הצפוני השוכן בין האי בלטרה (Baltra) והאי סנטה קרוז (Santa Cruz). אי זה נוצר כתוצאה מסדרת התפרצויות געשיות תת-מימיות שגרמו להצטברות לבה על קרקעית הים. נסייר רגלית במשך כשעתיים בין ציפורי סולה כחול רגליים מקננות, ציפורי פריגטה (Frigate birds)  גדולות ומרשימות ושחפי זנב סנונית. נכיר את מחזור החיים של בעלי הכנף המופלאים, נפגוש כלבי ים, איגואנות יבשתיות ואולי גם נחש גלפאגוס האנדמי.

יום 3 - יום ד' - תצפית פיט (Pitt Point) וסרו ברוחו (אי סן קריסטובל)

בבוקר: תצפית פיט (Pitt Point) באי זעיר סמוך לאי סן קריסטובל
נחיתה רטובה אחריה נצא להליכה אינטנסיבית על קרקע טרשית. לאורך המסלול חוף באורך 90 מטרים ושביל המטפס אל פסגת גבעה שנוצרה מפעילות געשית, נעצור בכמה נקודות תצפית מרהיבות.  אתר זה הוא כנראה היחיד בו ניתן לפגוש במקום אחד בשלוש זני ציפורי סולה של גלאפגוס. בנוסף נראה שני זנים של ציפורי פריגטה (Frigate birds) ומושבה של כלבי ים. האי הזעיר פיט הוא גם מקום מעולה לצאת ממנו לשייט בסירת גומי ושנירקול, מתחתינו עולם תת מימי מופלא ובשמים מעל מינים רבים של עופות ימיים.

אחה"צ: סרו ברוחו (Cerro Brujo) באי סן קריסטובל
 נחיתה רטובה אל גבעת אדמת לבה שחוקה המעוטרת במבנים געשיים מרהיבים וסביבה חופי חול לבן יפיפיים המתאימים לשיזוף וגיחות שנירקול. בלגונה שבמקום נפגוש ציפורים נודדות כגון שחורי צוואר (Blacked Necked Stilts), ארנריות רודי (Rudy Turnstones), חרמשון קטן (Whimbrels), מינים שונים של חרטומנים (Sandpiper) וברווזים בעלי לחי לבן (White-cheeked Pintail). מגבעת סרו ברוחו ניתן לראות את סלע קיקר (Kicker Rock) המרשים, את חלקו הדרומי של האי סן קריסטובל על החוף הנאה הפרוש לאורכו.

יום 4 - יום ה' - שמורת הצבים סרו קולורדו (Cerro Colorado) באי סן קריסטובל

 נחיתה יבשה בעיר הבירה של גלאפגוס פורטו בקריזו מורנו (Puerto Baquerizo Moreno). נבקר בשמורה המפורסמת להצלת זני צבי היבשה הענקיים של גלאפגוס ונשמע על הפעילות החשובה הנעשית שם. בדרך לשמורה נתרשם מן הגיאולוגיה הייחודית של האזור. נבקר גם בנמל מקומי קטן, נוכל לשבת באחד מבתי הקפה המקסימים ולסייר בחנויות בהן מוצעים למכירה חפצי אומנות מקומית ומזכרות.

Itinerary C (1)

יציאהחזרהימיםטווח מחיריםספינההערות
יום ב'יום ה'4החל מ- $1842Galapagos Legendיציאה פעם בשבוע לסירוגין עם מסלול A.
לתאריכים זמינים ופרטים נוספים צרו איתנו קשר.
שייט רב עונתי

פנו אלינו להנחות מיוחדות !

תנאי תשלום:
תשלום מקדמה בסך 30% לאדם להבטחת הקבינה עם העברת צילום דרכון + תשלום בגין הטיסות (אם הוזמנו). יתרת התשלום 45 יום לפני מועד היציאה.

דמי ביטול:
עד 60 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם למעט מקדמה בלתי חוזרת בסך  60 לאדם.
מ- 59 ועד 51 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 40% מהמחיר.
מ- 50 ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 50% מהמחיר.
מ- 29 ועד 3 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 75% מהמחיר.
פחות מ- 2 ימי עבודה לפני היציאה - דמי ביטול בסך 100% מהמחיר. 

אולי יעניין אותך גם